
Дитячий надувний басейн Веселі кільця 57412, 114-26 см
- Готово до відправки
- Код: 57412
585 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переносний дитячий надувний басейн Intex 57412 Захід сонця ідеально підходить для активних малюків старше 3-х років. Виконана в яскравому привабливому забарвленні модель з комфортабельними, високими бортиками вміщує 173 літра, важить 12, кг. Виріб з високоміцного, стійкого до стирання матеріалу, який не виділяє при нагріванні під час перебування на відкритому сонці їдких компонентів і неприємних запахів. Завдяки великому розміру всередині басейну з комфортом зможуть розміститися одночасно кілька діток. Дитячий багатофункціональний басейн здатний виконувати кілька завдань - в теплу пору року його зручно використовувати для купання та ігор з водою, а в холодний сезон в якості ігрової зони, наповнивши вміст сухими різнокольоровими кульками. Продумана оптимальна висота бортиків не дозволяє маляті випасти з басейну під час купання. Щоб розважити дитину, можна додати в воду цікаві розвиваючі іграшки.
Особливість, специфіка продукції з резини / ПВХ в тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх факторів (наприклад: до пошкоджень гострими предметами і т.д.). Виходячи з цього, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікро проколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (відпливу), деформація, як наслідок перекачування, відносяться виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна детальніше ознайомитися в інструкції-вкладиші якої виробник комплектує кожну упаковку товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 114 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Вид | Басейн |
| Вікова група | Від 1 року |
| Габарити: висота | 23 |
| Габарити: довжина | 24.5 |
| Габарити: ширина | 7.5 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Об'єм, л | 173 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 585 ₴



