
Іграшка для вулиці баскетбол 15142, 6 м'ячиків у наборі
- Немає в наявності
- Код: 15142
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Іграшка для вулиці баскетбол 15142, 6 м'ячиків у наборі
Іграшка для вулиці баскетбол 15142, 6 м'ячиків у наборі — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
баскетбол 15142 — відмінна гра, яка не тільки піднімає настрій, але й сприяє тренуванню багатьох корисних навичок! Присутність в житті дитини активного проведення часу надзвичайно корисна для її загального фізичного розвитку, покращення пам'яті, координації рухів та уважності.
Особливості та переваги: Повний комплект для гри: Дитячий ігровий набір включає в себе спеціальну основу у формі хрестовини, а також 5 кошиків і 6 кульок для захоплюючої гри, що дозволить дитині відразу поринути у світ баскетболу.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 6 |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Вага товару | 0.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 170 ₴


