
Розвиваючий набір Геометрика MD 1216 дерев'яний, 16 ел., Від 3-х років
- Готово до відправки
- Код: MD 1216
287 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий набір Геометрика MD 1216 дерев'яний, 16 ел., Від 3 - х років — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 16 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 280x80x80 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LimoToy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 28 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Сортер |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 287 ₴




