
Розвиваюча іграшка Риболовля MD2139 дерев’яна, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: MD 2139
504 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча іграшка Риболовля MD2139 дерев’яна, від 3 років
Розвиваюча іграшка Риболовля MD2139 дерев’яна, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом METR+.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: в ігровій формі розвиває координацію рухів і спритність, допомагає тренувати увагу, терпіння та дрібну моторику, чудово підходить для самостійної гри та занять з батьками.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Дерево
- розмір: 285×240×60 см
- упаковка: Картонна коробка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 1200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 28.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 24 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Мольберти |
| Вага товару | 1.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Тип мольберта | Дитячий |
- Ціна: 504 ₴


