
Ігровий набір для пісочниці S0008 лопатка і граблі
- Готово до відправки
- Код: S0008
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ігровий набір для пісочниці S0008 лопатка і граблі
Ігровий набір для пісочниці S0008 лопатка і граблі — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі лопати зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цікавий, барвистий набір, в який входять лопатка та граблі 16 см. S0008, особливо сподобається маленьким шукачам пригод старше 12-ти місяців .
Якщо Ваша дитина любить проводити час у пісочниці, самостійно будувати пасочки або навіть замки, то такий комплект її не розчарує! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 16 см, старше 12-ти місяців, пластика.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 100 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид товару | Лопатки |
| Призначення | Для піску |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вага товару | 0.1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 37 ₴


