
Дитячий ігровий набір для пісочниці 858-5 з машинкою
- Немає в наявності
- Код: 858-5
480 ₴
Дитячий ігровий набір для пісочниці 858-5 з машинкою
Дитячий ігровий набір для пісочниці 858-5 з машинкою — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Якщо Ваша дитина любить проводити час на відкритому повітрі, будувати пасочки або пісочні замки, то цей чудовий, яскравий набір для пісочниці 858-5 (24 шт. Ліплення пасочок – улюблене проведення часу дітей різного віку, яке подобається і хлопчикам, і дівчаткам.
Особливості та переваги набору: Безпечні матеріали: Комплект виконаний зі спеціального, зносостійкого матеріалу – м'якого пластизолю, який має матову поверхню. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 13 см, 24 шт, 4 шт, Машинка, машинкою.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 24 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 15 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 480 ₴


