
Дитячий ігровий набір Кільцекид 10140 з 5ма кільцями
- Готово до відправки
- Код: 10140
193 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячий ігровий набір Кільцекид 10140 з 5ма кільцями
Дитячий ігровий набір Кільцекид 10140 з 5ма кільцями — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Барвистий дитячий набір "Кільцекид" 10140 – це чудовий привід, щоб провести час із задоволенням і користю для вашого непосиди. Ця цікава універсальна гра стане улюбленою забавою вашої дитини та посприяє розвитку багатьох важливих навичок.
Він не виділяє їдких хімічних речовин і практично не має запаху. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mtoys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гри | Кільцеброс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 7 |
| Тип | Спортивні та активні ігри |
| Вид | Спортивні ігри |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 193 ₴


