
Дитячий мольберт для малювання ніжках050-17 двостороння, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: 050-17
1 455 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт для малювання ніжках050-17 двостороння, від 3 років
Дитячий мольберт для малювання ніжках050-17 двостороння, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Bambi.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: розвиває творче мислення та уяву, допомагає тренувати дрібну моторику та координацію рухів, підходить для малювання, навчання та домашніх занять.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбінований
- розмір: 500×400×100 см
- упаковка: Картонная коробка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Комбінований |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Так |
| Поличка | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 50 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 40 |
| Габарити: висота | 10 |
| Тип | Двосторонні |
| Вид | Мольберти |
| Вага товару | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 1 455 ₴


