
Дитяча іграшка магнітна рибалка MD 2121 дерев'яна, 10 ел., Від 3-х років
- Немає в наявності
- Код: MD 2121
469 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка магнітна рибалка MD 2121 дерев'яна, 10 ел., Від 3 - х років — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває спритність, координацію та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 10 елементів.
- Колір: Зелений.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 230x230x40 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 23 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 469 ₴


