
Логічна гра "Калейдоскоп" 2346TXK
- Готово до відправки
- Код: 2346TXK
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра "Калейдоскоп" 2346TXK
Логічна гра "Калейдоскоп" 2346TXK — це якісна логічна гра калейдоскоп для дітей і дорослих. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Тип: Калейдоскоп
- Упаковка: Пластикова коробка
- Розмір: 1 x 8.5 x 7.5 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Калейдоскоп |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 6-ти років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 4 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 10 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для одного |
| Габарити: довжина | 1 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Вікова група | Від 6 років |
| Габарити: ширина | 8.5 |
| Габарити: висота | 7.5 |
| Вид | Гра-головоломка |
| Вага товару | 0.004 |
| Жанр | Логічні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Мови | Мовонезалежний |
- Ціна: 69 ₴


