
Логічна гра "Меморі" G65 для тренування пам'яті
- Немає в наявності
- Код: G65
313 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра "Меморі" G65 для тренування пам'яті
Логічна гра "Меморі" G65 для тренування пам'яті — це якісна гра меморі для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Гра
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 22 x 15 x 4 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Музичний/звуковий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Космос |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 4 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 313 ₴



