
Дитячий ігровий набір Бізі-планшет PL-7049 для малюків
- Немає в наявності
- Код: PL-7049
456 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізіборд: корисна гра для дитини
Дитячий ігровий набір Бізі-планшет PL-7049 для малюків — це бізіборд для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Багато ігрових зон в одній іграшці.
- Допомагає зайняти дитину корисною самостійною грою.
- Вдалий варіант для дому, дороги та подарунка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Побутові навички
- Логіку
- Самостійність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Особливості: Изучение языка|Музыкальные инструменты|Световые эффекты|Мелодии|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа ААА (в комплект входят)
- Розмір: 250 x 190 x 45 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Вивчення мови, Музичні інструменти, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 45 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 4.5 |
| Вид | Інтерактивні іграшки |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу ААА (до комплекту входять) |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 456 ₴


