
Ігровий набір "Магнітна рибалка" M 0042, 4 рибки в наборі
- Немає в наявності
- Код: M 0042 U/R
258 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітна рибалка: корисна гра для дитини
Ігровий набір "Магнітна рибалка" M 0042, 4 рибки в наборі — це магнітна рибалка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований, у наборі 5 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Цікавий ігровий процес, який швидко захоплює дитину.
- Підходить для гри одному або разом із батьками.
- Вдалий подарунок для допитливого малюка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Увагу
- Уяву
- Пізнавальний інтерес
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Кількість елементів: 5
- Колір: Разноцветный
- Розмір: 50 x 580 x 180 см
- Упаковка: Блістер
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Кількість складових елементів | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 580 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 5 |
| Габарити: ширина | 58 |
| Габарити: висота | 18 |
| Колір | Різнобарвний |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 258 ₴


