
Гра Вертушка 8838A з запуском
- Готово до відправки
- Код: 8838A
88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гра Вертушка 8838A з запуском
Гра Вертушка 8838A з запуском — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Приготуйтеся до активної та веселої гри з запускалкою-дзиґою, яка відмінно розвиває координацію рухів та спритність ! Спостерігай, як вертушка злітає в небо.
Цей набір подарує години радісних ігор на свіжому повітрі та допоможе розвинути важливі навички в ігровій формі! Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 4 шт, 2 шт, 1 шт.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Фрісбі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертушка/Запускалка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 4 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 29 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Планшет |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 88 ₴


