
Наукова гра Фараонові змії Ранок 12132054
- Немає в наявності
- Код: 12132054
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Чорні змії: Створюємо дивовижний хімічний фокус!
Приготуйся до неймовірного дива, яке ти створиш власноруч! Це справжній фокус, що здивує твоїх друзів: за лічені секунди з білих таблеток з'являються чорні змії! Вони не просто виповзають, а й танцюють, переплітаючись між собою, створюючи вражаюче видовище.
Наукова гра Фараонові змії Ранок 12132054 — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати уважність, уяву та корисні навички в ігровій формі.
Що ти робитимеш?
Ти станеш свідком захопливої хімічної реакції, яка перетворить звичайні таблетки на рухливі, дивовижні фігури, що оживають прямо на твоїх очах. Це вражаюче і дуже цікаво!
Набір містить усе необхідне для твого фокусу:
- Таблетки глюконату кальцію: Основний компонент, який перетвориться на "змій".
- Сухий спирт: Забезпечить необхідне тепло для реакції.
- Підставка: Для безпечного проведення експерименту.
- Покрокова інструкція: Детальний посібник, який допоможе тобі легко та безпечно провести експеримент і досягти вражаючого результату.
Спробуй здивувати друзів цим науковим фокусом, і у тебе вийде справжнє диво!
Замовляйте цей товар вже зараз, щоб потішити дитину корисною та захопливою грою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Хімія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Вага | 230 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 18 |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Навчальна гра |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.23 |
| Вік | Від 10 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 183 ₴


