
Сортер Машинка 628MR, машинка тріскачка, рахунки
- Немає в наявності
- Код: 628MR
623 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка: корисна гра для дитини
Сортер Машинка 628MR, машинка тріскачка, рахунки — це дитяча машинка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований, у наборі 4 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручний формат для знайомства з формами та кольорами.
- Деталі адаптовані для дитячих рук.
- Підходить для занять вдома, у дитячому садку та в дорозі.
Що розвиває:
- Логіку
- Порівняння форм і кольорів
- Дрібну моторику
- Концентрацію уваги
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Кількість елементів: 4
- Особливості: Брязкальце|Звуковые эффекты
- Розмір: 210 x 280 x 240 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Особливості | Брязкальце, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 21 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 28 |
| Габарити: висота | 24 |
| Вид | Машинка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 623 ₴


