
Набір м'яконабивних кубиків "Конструктор Транспорт" Macik МС 090501-01
- Готово до відправки
- Код: MC 090501-01
383 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальні кубики: корисна гра для дитини
Набір м'яконабивних кубиків "Конструктор Транспорт" Macik МС 090501-01 — це розвивальні кубики для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3 міс, виготовлена з матеріалу Комбинированный, у наборі 4 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручні для перших розвивальних ігор і навчання.
- Підходять для будівництва, сортування та знайомства з предметами.
- Чудовий вибір для домашнього розвитку малюка.
Що розвиває:
- Логіку
- Дрібну моторику
- Сприйняття кольорів
- Просторове мислення
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбинированный
- Рекомендований вік: Від 3 міс
- Кількість елементів: 4
- Розмір: 16 x 160.0 x 8 см
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Macik |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубики |
| Вік | Від 3 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16 |
| Вікова група | Від 3 місяців |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Сумка |
| Висота | 80.0 |
| Ширина | 160.0 |
| Кількість складових елементів | 4 |
| Довжина | 160.0 |
- Ціна: 383 ₴


