
Дитяча рибалка 2022-1 механічна, крокодил 19 см, рибки 3 шт
- Готово до відправки
- Код: 2022-1
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Магнітна рибалка: корисна гра для дитини
Дитяча рибалка 2022-1 механічна, крокодил 19 см, рибки 3 шт — це магнітна рибалка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик, у наборі 4 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Цікавий ігровий процес, який швидко захоплює дитину.
- Підходить для гри одному або разом із батьками.
- Вдалий подарунок для допитливого малюка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Увагу
- Уяву
- Пізнавальний інтерес
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Кількість елементів: 4
- Колір: Салатний
- Розмір: 340 x 160 x 70 см
- Упаковка: Блістер
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Планшет |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 151 ₴


