
Дерев'яна іграшка Центр розвиваючий MD 1603 риболовля, годинник, танграм, цифр, слова англ., 42 ел., Від 3-х років
- Немає в наявності
- Код: MD 1603
621 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Центр розвиваючий MD 1603 риболовля, годинник, танграм, цифр, слова англ., 42 ел., Від 3 - х років — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: сприяє розвитку координації, логіки та уяви.
- Матеріал: Комбінований.
- Комплектація: 42 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 470x200x40 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LimoToy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 42 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 47 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 621 ₴


