
Деревянная игрушка Центр развивающий MD 1647 рыбалка, цифры, слова укр/рус, 46 ел., Від 3-х років
- Немає в наявності
- Код: MD 1647
807 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деревянная игрушка Центр развивающий MD 1647 рыбалка, цифры, слова укр/рус, 46 ел., Від 3 - х років — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Комбінований.
- Комплектація: 46 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 45x454x230 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LimoToy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 46 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Висота | 230 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 45 мм |
| Ширина упакування | 454 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 4.5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 45.4 |
| Габарити: висота | 23 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 807 ₴










