
Логічна гра 321C змійка
- Немає в наявності
- Код: 321C
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра 321C змійка
Логічна гра 321C змійка — це якісна головоломка змійка для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
- Розмір: 6 x 8.5 x 2 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Абстракція |
| Різновид головоломки | Кубик Рубіка різної форми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 60 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Висота | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 6 |
| Габарити: ширина | 8.5 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Пакет |
- Ціна: 38 ₴


