
Дитячий мольберт для малювання "Дошка заохочень" VT3601-24 магнітна, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: VT3601-24
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт для малювання "Дошка заохочень" VT3601-24 магнітна, від 3 років
Дитячий мольберт для малювання "Дошка заохочень" VT3601-24 магнітна, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Vladi Toys.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: розвиває творче мислення та уяву, допомагає тренувати дрібну моторику та координацію рухів, підходить для малювання, навчання та домашніх занять.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбінований
- розмір: 310×230×20 см
- кількість елементів: 8
- упаковка: Поліетиленовий пакет
- особливості: Изучение языка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 20 мм |
| Тип | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Особливості | Вивчення мови |
| Кількість складових елементів | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 31 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Дошка для малювання |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Ширина паковання | 230.0 |
| Довжина паковання | 310.0 |
| Висота паковання | 20.0 |
- Ціна: 185 ₴



