
Дитяча іграшка "Набір Фортеця" ТехноК 4647TXK
- Готово до відправки
- Код: 4647TXK
454 ₴
Дитяча іграшка "Набір Фортеця" ТехноК 4647TXK
Дитяча іграшка "Набір Фортеця" ТехноК 4647TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ігровий набір «Фортеця» чудово підходить для активної гри як вдома, так і на вулиці! Цей комплект з 18 елементів перетворить будь-яку пісочницю чи ігровий куточок на середньовічне королівство, де можливі найцікавіші пригоди.
Оригінальне відерце: Червоне відерце у формі середньовічної фортеці з чотирма вежами — це не просто ємність для піску, а й головний елемент для створення замку.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 885 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 18 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 14.5 |
| Габарити: ширина | 32 |
| Габарити: висота | 24 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.885 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 32х24х14,5 |
- Ціна: 454 ₴




