
Ігровий "Набір для гри з піском" ТехноК 4500TXK
- Готово до відправки
- Код: 4500TXK
271 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий "Набір для гри з піском" ТехноК 4500TXK
Ігровий "Набір для гри з піском" ТехноК 4500TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Літо — пора відпусток, пісочних замків і сезонних іграшок! Думаєте, набір більше сподобається дитині?
Пропонуємо оригінальну іграшку «Набір для гри з піском», яку захоче мати більшість малюків, адже за допомогою цього набору можна «викласти» справжню піщану фортецю !
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 490 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Габарити: ширина | 31.5 |
| Габарити: висота | 24 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.49 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 31,5х24х12 |
- Ціна: 271 ₴



