
Ігровий "Набір для гри з піском" ТехноК 7211TXK
- Готово до відправки
- Код: 7211TXK
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ігровий "Набір для гри з піском" ТехноК 7211TXK
Ігровий "Набір для гри з піском" ТехноК 7211TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
«Набір для гри з піском» принесе багато радості та захоплюючих ігор вашим малюкам! Діти з радістю візьмуть цю іграшку на прогулянку, в пісочницю або на пляж, адже вона перетворить звичайний пісок на справжнє джерело творчості.
Особливості та комплектація: Оригінальне відерце: Набір постачається в оригінальному прозорому відерці соковитого малинового кольору з блискітками, що неодмінно викличе справжній захват у малюків. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вага | 125 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 17.5 |
| Габарити: висота | 17.5 |
| Вид | Набір |
| Вага товару | 0.125 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 17,5х17,5х16 |
- Ціна: 118 ₴





