
Дитяча машинка "Трактор" ТехноК 6887TXK з ковшем
- Немає в наявності
- Код: 6887TXK
332 ₴
Дитяча машинка "Трактор" ТехноК 6887TXK з ковшем
Дитяча машинка "Трактор" ТехноК 6887TXK з ковшем — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Неймовірний світ будівельної техніки захоплює дітей і дорослих! Великі потужні машини зачаровують своєю роботою, перетворюючи непрохідні хащі та болота в автомагістралі, прокладаючи тунелі під морями, в пустелях будуючи злітні смуги для авіалайнерів завтрашнього дня.
Саме тому іграшкові вантажівки, трактори, грейдери та бульдозери повинні бути в кожному дитячому автопарку та на будівельному майданчику. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластика, машини, машині, машинка.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 445 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 463 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 44.5 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.463 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 44,5х20х17 |
- Ціна: 332 ₴




