
Набір для ванної "Качечки" ТехноК 8997TXK в сітці
- Готово до відправки
- Код: 8997TXK
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка для ванної: корисна гра для дитини
Набір для ванної "Качечки" ТехноК 8997TXK в сітці — це іграшка для ванної для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Захоплива гра під час купання.
- Підходить для домашньої ванни та щоденного використання.
- Допомагає перетворити водні процедури на улюблений ритуал.
Що розвиває:
- Уяву та сюжетну гру
- Сенсорне сприйняття
- Координацію рухів
- Інтерес до самостійного купання
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Особливості: Плавающая
- Розмір: 80 x 130 x 110 см
- Упаковка: Сітка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Набір іграшок |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Плаваюча |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 57 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 8 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 11 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вага товару | 0.057 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 13х11х8 |
- Ціна: 63 ₴



