
Дитяча машинка "Позашляховик Police" ТехноК 4630TXK
- Готово до відправки
- Код: 4630TXK
365 ₴
Дитяча машинка "Позашляховик Police" ТехноК 4630TXK
Дитяча машинка "Позашляховик Police" ТехноК 4630TXK — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Нова машинка — це, мабуть, найбажаніший подарунок для кожного хлопчика! Малюки дуже швидко придумають з ними найрізноманітніші ігри: влаштовують швидкі гонки спорткарами, розгортають будівельні роботи в пісочниці, грають у гаражі, паркінги та СТО.
У вантажівках можна перевозити різні вантажі та іграшки, а на позашляховиках відправлятися в захоплюючі пригоди по бездоріжжю. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: машинка, машині, машинкою.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Висота | 455 мм |
| Вага | 650 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 37.5 |
| Габарити: ширина | 52 |
| Габарити: висота | 45.5 |
| Вид | Один предмет |
| Вага товару | 0.65 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 52х45,5х37,5 |
- Ціна: 365 ₴




