
Набір для гри у ванній ТехноК 8966TXK, 3 м'ячики
- Немає в наявності
- Код: 8966TXK
151 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка для ванної: корисна гра для дитини
Набір для гри у ванній ТехноК 8966TXK, 3 м'ячики — це іграшка для ванної для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 12 міс, виготовлена з матеріалу ПВХ. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Захоплива гра під час купання.
- Підходить для домашньої ванни та щоденного використання.
- Допомагає перетворити водні процедури на улюблений ритуал.
Що розвиває:
- Уяву та сюжетну гру
- Сенсорне сприйняття
- Координацію рухів
- Інтерес до самостійного купання
Основні характеристики:
- Матеріал: ПВХ
- Рекомендований вік: Від 12 міс
- Розмір: 70 x 220 x 70 см
- Упаковка: Сітка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Тип | Набір іграшок |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 115 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 7 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 7 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 0.115 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 22х7х7 |
- Ціна: 151 ₴



