
Бізіборд "Бери з собою" ZZ1000-02 (укр)
- Готово до відправки
- Код: ZZ1000-02
866 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізіборд: корисна гра для дитини
Бізіборд "Бери з собою" ZZ1000-02 (укр) — це бізіборд для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Багато ігрових зон в одній іграшці.
- Допомагає зайняти дитину корисною самостійною грою.
- Вдалий варіант для дому, дороги та подарунка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Побутові навички
- Логіку
- Самостійність
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Розмір: 36 x 20 x 6 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Бізіборд |
| Вага товару | 0.3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 20х6х36 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 866 ₴



