
Набір для дитячої творчості "Вишиваночка Технок" Півень, арт 3527-3TXK
- Немає в наявності
- Код: 3527-3TXK
157 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитяча мозаїка: корисна гра для дитини
Набір для дитячої творчості "Вишиваночка Технок" Півень, арт 3527-3TXK — це дитяча мозаїка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 6-ти років, виготовлена з матеріалу Комбинированный. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Великі й зручні для дитячих рук елементи.
- Яскраві деталі утримують увагу дитини.
- Підходить для самостійної та спільної гри з батьками.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Логіку та просторове мислення
- Уважність
- Посидючість
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбинированный
- Рекомендований вік: Від 6-ти років
- Розмір: 28.5 x 20.5 x 4 см
- Упаковка: Коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Вишивання |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 28.5 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 185 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 8 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 28.5 |
| Габарити: ширина | 20.5 |
| Габарити: висота | 4 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Набір для вишивання |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.185 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 157 ₴



