
Іграшка "Годинник ТехноК", арт.7914TXK
- Готово до відправки
- Код: 7914TXK
187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивальний сортер: корисна гра для дитини
Іграшка "Годинник ТехноК", арт.7914TXK — це розвивальний сортер для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 5-ти років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Зручний формат для знайомства з формами та кольорами.
- Деталі адаптовані для дитячих рук.
- Підходить для занять вдома, у дитячому садку та в дорозі.
Що розвиває:
- Логіку
- Порівняння форм і кольорів
- Дрібну моторику
- Концентрацію уваги
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 5-ти років
- Колір: Жовтий
- Розмір: 29.5 x 26 x 5.5 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годинники |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 5-ти років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 236 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 295 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 5 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 29.5 |
| Габарити: ширина | 26 |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вага товару | 0.236 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 187 ₴





