
Набір для творчості "Магніти з термомозаїки без планшета "Транспорт" TM - 019
- Готово до відправки
- Код: TM-019
143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою цього чудового набору ви разом з дитиною зможете створити 5 яскравих і барвистих магнітів з термомозаїки! Це захопливе заняття не лише розважить, а й допоможе розвинути творчі здібності та дрібну моторику.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбінований; виробник: умняшка.
Переваги товару:
- Створіть власні магніти з набором для термомозаїки!
- Процес створення магнітів дуже простий та цікавий:
- Зберіть фігурки: Розкладіть кольорові намистини на спеціальній основі (не вказано в описі, але є у більшості наборів) за запропонованими схемами або створюйте власні візерунки.
- Пропрасуйте праскою: Після того, як фігурка зібрана, її необхідно пропрасувати праскою через термопапір. Під впливом тепла намистини склеяться між собою, утворюючи міцну фігурку.
Додатково: упаковка: Картонна коробка; розмір упаковки: 20 x 17 x 5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 5 |
| Тип | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.3 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 17х5х20 см |
- Ціна: 143 ₴




