
Гра-головоломка Магічна піраміда Bambi PL-920-39 для розвитку мислення
- Готово до відправки
- Код: PL-920-39
243 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра-головоломка Магічна піраміда Bambi PL-920-39 для розвитку мислення
Гра-головоломка Магічна піраміда Bambi PL-920-39 для розвитку мислення — це якісна головоломка піраміда для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Блістер
- Розмір: 19 x 16.5 x 10 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Їжа, солодощі |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика піраміда |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 165 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 16.5 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вид | Головоломки |
| Вага товару | 0.2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Планшет |
| Розмір, см | 16,5х10х19 см |
- Ціна: 243 ₴


