
Кубик Рубика Smart Cube Фірмовий 3x3 без наклейок SC303
- Готово до відправки
- Код: SC303
352 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубик Рубика Smart Cube Фірмовий 3x3 без наклейок SC303
Кубик Рубика Smart Cube Фірмовий 3x3 без наклейок SC303 — це якісна кубик Рубіка для дітей 8 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 8 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Тип головоломки: Классические
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Cube |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Абстракція |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 3x3 |
| Вік | Від 8 років |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для одного |
| Габарити: довжина | 12 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Головоломки |
| Вага товару | 0.3 |
| Жанр | Логічні |
| Тип головоломки | Класичні |
- Ціна: 352 ₴





