Топ

Тваринний музичний пінгвін 25875E, 19*20*9,5см
- Готово до відправки
- Код: 25875E
552 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Тваринний музичний пінгвін 25875E, 19*20*9,5см — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Особливості: Световые эффекты|Воспроизведение звуков/фраз людей|Движимая|Мелодии|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа АА (в комплект не входят)
- Розмір: 15.6 x 15 x 9.2 см
- Упаковка: Картонна коробка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JIE STAR |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей, Рухома, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 15.6 см |
| Висота | 9.2 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Габарити: висота | 10 |
| Вага товару | 0.3 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Розмір, см | 19х10х20 см |
- Ціна: 552 ₴






