
Гра-головоломка Меморі Bambi G99-2 розвиваюча
- Готово до відправки
- Код: G99-2
346 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра-головоломка Меморі Bambi G99-2 розвиваюча
Гра-головоломка Меморі Bambi G99-2 розвиваюча — це якісна гра меморі для дітей 3 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 3 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Гра
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 20.5 x 18.5 x 6 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Музичний/звуковий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 185 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20.5 |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 18,5х6х20,5 см |
- Ціна: 346 ₴



