
Набір для творчості Магніти з термомозаїки "Квіти - комахи" УМНЯШКА TM - 012
- Готово до відправки
- Код: TM-012
156 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо незвичайний, оригінальний та барвисто оформлений набір для творчості "Магніти з термомозаїки "Квіти-комахи" TM-012" від Danko Toys! Це справжня знахідка для дітей віком від п'яти років, які люблять створювати красиві речі своїми руками та обожнюють світ природи.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: мозаїка; матеріал: комбінований; виробник: умняшка.
Переваги товару:
- Створюйте чарівні магніти з термомозаїки "Квіти-комахи"!
- За допомогою цього чудового творчого набору ваша дитина зможе зробити 5 яскравих та барвистих магнітів у вигляді чарівних квітів та комах. У процесі творчості малюк самостійно збиратиме фігурки за схемами, розвиваючи дрібну моторику та уважність до деталей.
- Для виготовлення комплекту виробник застосував виключно нетоксичну та гіпоалергенну сировину, тому гра абсолютно безпечна для дитини.
- Набір у компактній коробці розміром 10 х 3,3 х 14 см містить:
Додатково: упаковка: Картонна коробка; розмір упаковки: 14 x 10 x 4 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 14 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Габарити: висота | 4 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 156 ₴


