
Дерев'яний пазл для малюків "Український котик", 25 ел., Від 2-х років, PSF136
- Готово до відправки
- Код: PSF136
402 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Український котик", 25 ел., Від 2 - х років, PSF136 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 2-х років.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 25 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 290x220x10 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 25 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 29 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 1 |
| Вид | Дошкільні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 402 ₴



