
Дерев'яний пазл Трактори Ubumblebees (ПСФ127) PSF127 колір, рахунок та напрямки, 15 ел.
- Готово до відправки
- Код: PSF127
369 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл Трактори Ubumblebees (ПСФ127) PSF127 колір, рахунок та напрямки, 15 ел. — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 15 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 16x23x1 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 2-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тематика | Транспорт |
| Розміри | |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Габарити: висота | 1 |
| Вид | Дошкільні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 369 ₴


