
Дерев'яний пазл для малюків "Емоції", 36 ел., Від 3-х років, PSF101
- Готово до відправки
- Код: PSF101
443 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Емоції", 36 ел., Від 3 - х років, PSF101 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 36 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 195x130x50 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 36 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19.5 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 5 |
| Вид | Дошкільні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 443 ₴







