
Дерев'яний пазл для малюків "Види транспорту", 24 ел., PSF073
- Готово до відправки
- Код: PSF073
369 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Види транспорту", 24 ел., PSF073 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 24 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 25x9.5x4.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазлы-парочки |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2 років |
| Розміри | |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Габарити: висота | 4.5 |
| Вид | Дошкільні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 369 ₴





