
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Сліди звірів", 18 ел., Від 2-х років, PSD094
- Готово до відправки
- Код: PSD094
402 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча іграшка "Сліди звірів", 18 ел., Від 2 - х років, PSD094 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 2-х років.
- Користь: сприяє розвитку координації, логіки та уяви.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 18 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 120x175x40 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Доски Сегена |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 18 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 12 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Габарити: ширина | 17.5 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Дошкільні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 402 ₴




