
Дерев'яний сортер "Морські жителі - 1", 30 ел., Від 2-х років, PSD003
- Готово до відправки
- Код: PSD003
719 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний сортер "Морські жителі - 1", 30 ел., Від 2 - х років, PSD003 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 2-х років.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 30 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 240x150x60 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 719 ₴










