
Дерев'яна мозаїка "Динозаврик" Ubumblebees (ПСД193) PSD193, 8 карт із завданнями
- Готово до відправки
- Код: PSD193
269 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча мозаїка: корисна гра для дитини
Дерев'яна мозаїка "Динозаврик" Ubumblebees (ПСД193) PSD193, 8 карт із завданнями — це дитяча мозаїка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 2-х років, виготовлена з матеріалу Дерево, у наборі 33 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Великі й зручні для дитячих рук елементи.
- Яскраві деталі утримують увагу дитини.
- Підходить для самостійної та спільної гри з батьками.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Логіку та просторове мислення
- Уважність
- Посидючість
Основні характеристики:
- Матеріал: Дерево
- Рекомендований вік: Від 2-х років
- Кількість елементів: 33
- Розмір: 24 x 17 x 1 см
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мозаїки | 3D мозаїка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість фішок | 33 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 1 |
| Тип | Мозаїка з великими деталями |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 269 ₴




