
Розвиваюча іграшка Бізікуб Temple Group TG200132 30х30х30см Рожевий, Від 6 міс
- Готово до відправки
- Код: TG200132
3 263 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча іграшка Бізікуб Temple Group TG200132 30х30х30см Рожевий, Від 6 міс — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 6 міс.
- Користь: допомагає вивчати форми, кольори, рахунок і тренує мислення.
- Матеріал: Дерево.
- Колір: Рожевий.
- Пакування: Без упаковки.
- Розмір: 300x300x300 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Temple |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 6 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Музичні інструменти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 1000 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 30 |
| Вікова група | Від 0,5 років |
| Габарити: ширина | 30 |
| Габарити: висота | 30 |
| Вид | Розвивальні |
| Вага товару | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 3 263 ₴









