
Головоломка Розумний кубик 4x4x4 "Прапор України" SCU444 (Bicolor Smart Cube 4x4x4 "Ukraine")
- Немає в наявності
- Код: SCU444
471 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка Розумний кубик 4x4x4 "Прапор України" SCU444 (Bicolor Smart Cube 4x4x4 "Ukraine")
Головоломка Розумний кубик 4x4x4 "Прапор України" SCU444 (Bicolor Smart Cube 4x4x4 "Ukraine") — це якісна кубик Рубіка для дітей 5 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 5 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 6 x 6 x 6 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Cube |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика 4x4 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 60 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 6 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Головоломки |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 471 ₴





