
Головоломка Розумний кубик "Змійка синьо-жовта" SCU024 (Smart Cube Twisty Puzzle Snake "Ukraine")
- Немає в наявності
- Код: SCU024
282 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головоломка Розумний кубик "Змійка синьо-жовта" SCU024 (Smart Cube Twisty Puzzle Snake "Ukraine")
Головоломка Розумний кубик "Змійка синьо-жовта" SCU024 (Smart Cube Twisty Puzzle Snake "Ukraine") — це якісна головоломка змійка для дітей 5 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 5 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 11 x 7 x 3 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Кубик Рубика різної форми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 3 |
| Вид | Головоломки |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 282 ₴




