
Дерев'яний конструктор "Вежа", 900330
- Немає в наявності
- Код: 900330
1 376 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний конструктор "Вежа", 900330 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває просторове мислення, посидючість і моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 32x24x8 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igroteco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Замки |
| Кількість деталей | 213 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Вага | 1300 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Габарити: висота | 8 |
| Колір | Дерево |
| Тип | Конструктор |
| Вид | Конструктори |
| Вага товару | 1.3 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 1 376 ₴





