
Дитяча іграшка "Відерце" ТехноК 8164TXK об'єм 3 л
- Готово до відправки
- Код: 8164TXK
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Відерце" ТехноК 8164TXK об'єм 3 л
Дитяча іграшка "Відерце" ТехноК 8164TXK об'єм 3 л — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Плануєте відпочинок з дітьми в пісочниці чи на березі моря? Тоді без яскравого відерця вам не обійтися!
Відро – це обов'язковий атрибут літнього дозвілля, що стане незамінним помічником для вашого малюка. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Відерце |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 132 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 125 г |
| Упаковка | Без упаковки |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 13.2 |
| Габарити: висота | 21 |
| Вид | Пісочні набори |
| Вага товару | 0.125 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 118 ₴




